Dotyk, prítomnosť, hlboké uzdravenie

Ul. 1. mája, jogacentrum Poprad

Celá príroda, celá existencia je uvoľnená. Nesnaží sa byť niečím, čím nie je; neustále žije iba pre prítomný okamih. V človeku vzniká napätie, pretože koná v rozpore so svojimi skutočnými potrebami a neprijíma to, aký je. Pokiaľ dáme telu priestor sa uvoľniť, z bunečnej a tkanivovej pamäte zároveň uvoľňujeme aj spomienky a presvedčenia o sebe a o svete, ktoré nie sú pre nás prirodzené. Prijatím seba sa v nás zároveň objavuje priestor skutočne sa stretnúť s druhými.

Hlboko liečivé stretnutie pre všetkých, ktorí cítia že ich telo nestíha dobiehať obrovské energetické zmeny a posuny posledného roku, či posledných mesiacov. Čas, kedy Vaše telo môže dostať potrebný priestor a pozornosť na upratanie a preusporiadanie.

Láskavá a bezpečná atmosféra pre tých, ktorí potrebujú dotyk a hlbšie uvoľnenie. Čas na odloženie dlhodobých stresov, napätia, či záťaže a privedenie tela do rovnováhy.

Zážitkový workshop pre všetkých, ktorí by chceli objaviť nové rozmery svojej vnímavosti a radi by sa stali prítomnejší, pozornejší a láskyplnejší v každodennom živote.

Všetok kontakt bude prebiehať v oblečení.

Na kurz sa je nutné prihlásiť vopred cez prihlášku na www.laskia.sk, alebo správou na zeiraru@gmail.com.

Kurz je možné venovať aj ako darček.

Workshop vedie lektorka s dlhoročnými skúsenosťami s terapeutickou a sebapoznávacou prácou s telom.

[color-box] 

Kvet 1Cena: 18 €

PRIHLÁŠKA platná až po uhradení polovičnej zálohy

[/color-box]