Referencie

Chcete mi nechať spätnú väzbu? Odporúčali by ste moje služby aj druhým? Za akýkoľvek Váš názor budem vďačná.

8 + 15 =

Na spinework som začal chodiť kvôli bolestiam krížovej chrbtice. Pádom na snowboarde sa mi zrazilo 5 stavcov, z ktorých 2 praskli. Po úraze som sa liečil asi 8 mesiacov. Po rokoch, kedy sa mi stále opakovane ozývala bolesť predovšetkým začiatkom chladných mesiacov som sa cez odporúčanie dostal k Eve Fridman a jej terapiám. Citlivým prístupom a hodinami intenzívnej práce sa jej podarilo pouvoľňovať roky neošetrované jemné svalstvo v oblasti chrbtice a znížiť moje poúrazové trápenie.
V roku 2015 som si znovu ublížil pádom z motorky v pomerne veľkej rýchlosti, našťastie bez zlomeniny či šitia. Týždeň po nehode som slečnu Fridman opäť vyhľadal. Svojimi skúsenosťami a prístupom mi neoceniteľne pomohla k rýchlemu uzdraveniu bez následkov.

Braňo, Bratislava

Zažil som s Evkou kraniosakrálnu terapiu, masáže aj konštelácie. Do všetkých vkladá veľkú pozornosť a starostlivosť, ale aj radosť a ľahkost. Jej prístup je vždy jedinečný, nezažil som dve rovnaké stretnutia. Vytvára uvoľnenú a inšpiratívnu atmosféru. Má moju plnú dôveru, preto sa k nej stále vraciam.

Michal, Bratislava

Evička, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať. Uvažovala som nad tým, čo nám mohlo pomôcť splniť si náš veľký sen, ktorý vyzeral byť taký nesplniteľný. Po rokoch sa nám podarilo otehotnieť. Prišla som na to, že jediný rozdiel boli Vaše dve skvelé masáže, po ktorých som sa cítila ako úplne nový človek. Preto túto zásluhu pripisujeme Vám. Veľmi sa všetci tešíme. Ešte raz, ďakujem!!!

Silvia, Poprad