Byť na konštelácii je obrovský zážitok, a človek si veľa odnesie už len ako pozorovateľ. Je to vždy ako malý zázrak, ked sa stretnú tebe úplne cudzí ľudia, a zahrajú presne tvoj životný príbeh, a vyslovia presne tie slová a vety (ako keď trafí klinec po hlavičke)! Na tejto konštelácii na tému Výživa od matky sa mi stalo, že tá žena, ktorú som si vybrala ako moju matku, si ma potom zavolala nabok a povedala mi, že vlastne sa jej vykonšteloval jej problém vo vzťahu s jej dcérou, čo bolo velmi zaujímavé.

Evka to vedie úžasne a vidieť že je naozaj velmi skúsená, empatická a vie silné emócie a somatické zážitky perfektne deeskalovať. Samozrejme, kamarátkam, ktoré poznám, že by mohli niečo v ich živote poriešiť som o Laskia hovorila a vrelo odporúčam!!! Ja to len prajem každému….kto má potrebu niečo vo svojom živote poriešiť a pohnúť, mať tú možnosť!!!