Stretnutie s mojim tieňom

Náš vnútorný život sa odohráva v polarite medzi nebom a peklom a obsahuje všetko medzi tým. Niekedy cítime v sebe výšky čistoty, krásy, dobra; dokážeme byť ohľaduplní, prajní, milujúci a dobrí k sebe i druhým. Ale prídu chvíle, keď z dier začnú vykukovať aj iné vlastnosti. Náš kritik, chamtivec, šialená hysterka či nenávistný zabijak. Vyčkávajú v skryte na momenty, keď sme unavení, podráždení, hladní, alebo nespokojní; a ich prihováranie sa začína vtedy naberať na hlasitosti.  Niekedy ich nestretneme celé mesiace, a niekedy s nimi neustále musíme zdieľať svoj vnútorný priestor a cítime sa terorizovaní vlastným vnútrom.

Odkiaľ ale tieto hlasy prichádzajú? V akých kútoch naše duše prebývajú? Čo robiť, keď nás začínajú vyčerpávať? A čo je najdôležitejšie – ako prekonať strach a pozrieť sa im do očí, či dokonca sa s nimi spriateliť?

Na tomto sobotnom stretnutí budeme kreatívnym spôsobom mapovať svoje tieňové vlastnosti. Cez malé cvičenia budeme zostupovať ako výskumníci k ich koreňom a spoznávať zákonitosti tejto podzemnej ríše. Každý bude mať príležitosť cez konštelačné techniky nahliadnuť do diania vo svojom vnútri. Na záver podľa možností a potreby skupiny budeme stavať jednu väčšiu konšteláciu.

Táto skupina je skôr vhodná pre ľudí, čo už absolvovali nejaké konštelačné či iné skupiny či kurzy osobného rozvoja.
V žiadnom prípade nie je náhradou za psychoterapeutickú starostlivosť. V prípade, že si nie ste istí, či je skupina pre Vás vhodná, ma neváhajte kontaktovať.

Skupina sa uskutoční len pri dostatočnom počte prihlásených. Prihlásiť sa je potrebné vopred a v prípade, že vám do toho niečo príde mi prosím dajte čo najskôr vedieť. Prihlásiť sa môžete cez formulár vpravo.

Cena: 18 eur

.