Túžiš začať prebúdzať skryté zdroje svojej ženskej sily? Chceš sa cítiť plná energie a života? Cítiš potrebu prehĺbiť svoje dary a prinášať ich do sveta?

Prijmi pozvanie do ženského kruhu a dopraj si podporu, výživu a bezpečný priestor pre spojenie so sebou. Príď s ostatnými ženami zdieľať svoj príbeh, svoju unikátnu cestu, hľadanie, i strasti. Nauč sa venovať pozornosť svojmu ženskému telu – otvor svoje lono živosti, slobode, tvorivosti a naplňujúcej sexualite. Nauč sa porozumieť reči svojej duše a jej signálom, aby mohla konečne rozprestrieť krídla. Spriateľ sa so svojim tieňom, uzdrav svoje hranice a prijmi podporu na svojej ceste v liečivom kruhu žien.

O čo sa budeme na stretnutiach starať, aby sme mohli bezpečne otvárať najrôznejšie témy?

1. Bezpečný priestor a podpora TEBA aká práve si.

Nepotrebuješ sa premeniť na bohyňu, začať nosiť sukne, alebo sa snažiť zapadnúť do obrazu ideálneho ženského archetypu. Postačíš taká, aká si. Začneš tam, kde sa práve nachádzaš.

2. Dobitie bateriek

Žiadna zmena sa nezaobíde bez energie. Na procesy sebapoznávania a vnútornej premeny jej potrebuješ veľa. Priznajme si to – sedavé zamestnania a prevaha mentálnej aktivity v priebehu dňa nám veľmi neslúžia. Naučíš sa, ako zísť dole z hlavy a otvoriť nevyužívané zdroje energie v tele (a ako energiu zase tak ľahko nestratiť).

3. Rozmaznávanie svojich zmyslov

Podpora života a radosti vo svojom tele je vrodená schopnosť a nezávisí od okolností. Najlepší spôsob ako si do svojho života pritiahnuť radosť a lásku je začať ju prežvať v sebe. Vďaka tantrickým cvičeniam, ktoré prepájajú panvu a srdce to precítiš.

4. Pohľad dovnútra

Niektoré zmeny sa nezaobídu bez hlbšej sebareflexie, alebo preskúmavania území mimo komfortnú zónu. Kamkoľvek si pripravená zájsť alebo sa pozrieť, budeš mať  podporu kruhu žien. Zraniteľnosť je veľmi dôležitá duchovná prax. Byť zraniteľná a odhaliť svoju pravdu vyžaduje odvahu. Je to cesta ako sa srdcom spojiť so životom.

 

Ako to vlastne funguje?

Cez prebúdzanie intimity samej k sebe a postupne aj k ostatným. City a láska neprichádzajú zvonku, je to niečo čo sa tvorí v nás. Ženy, ktoré neprežívajú vlastnú intimitu vo svojom tele a pocitoch časom tvrdnú, sú odtrhnuté od seba, riadia sa radami ostatných, nadväzujú vzťahy, v ktorých nič necítia atď.

Naučíš sa starodávny tantrický rituál pre ženy, ktorý budeš môcť cvičiť aj doma. Je to skrášľujúce a omladzujce cvičenie, ktoré podporuje hormonálny systém a ženské zdravie (cez meridián ľadvín vyživuje maternicu a orgazmus).

A to všetko prostredníctvom

– intuitívneho tanca
– mohendžodáro cvičenia na prepojenie srdca a panvového dna
– mindfulness a vizualizácie
– dychových cvičení
– možnosti výmeny jemných dotykov
– meditácie ženského lona
– práce s vnútornými archetypmi
– posvätných rituálov, ktoré nás povedú dovnútra, k slobode, kreativite, intuícii, spontánnosti a radosti

KEDY: Priebeh stretnutí: 10:00 – 18:00, vrátane obednej pauzy.
KDE: centrum Radosť, Lycejná 4, Bratislava
CENA: Cena každého celodenného stretnutia: 40 eur.

PRIHLÁŠKY: Zuzana Moncmanová, malachitplus@yahoo.sk, 0944 276 350

Zuzana Moncmanová

nadšená objavovateľka tantry, vedomej intimity, energie tela a rozšíreného prežívania sexuality, ktorá presahuje fyzickú úroveń.
Absolventka 4 ročníkov tantrickej školy pre ženy v Lažánkach, 3 stupňov párových tantra masáží Savitri, školy tarotu a rodinných konštelácií.